O NÁS SERVIS PRODUKTY MAPA REFERENCIE KONTAKT  
PRODUKTY
Pracovné plášte
Nohavice
Blúzy
Kombinézy
Oteplené výrobky
Kuchárske výrobky
Zdravotnícke výrobky
LOGO
NÁVŠTEVNÍK

[návąteník]

O NÁS

Spoločnosť OVERALL spol.s r.o. bola založená v roku 1991 a jej činnosť sa zameriava na výrobu pracovných a ochranných odevov.

Od svojho vzniku prešla spoločnosť dynamickým vývojom, rozšírením a modernizáciou výrobných priestorov, strojného a technologického zariadenia.
V súčasnosti má spoločnosť svoje výrobné prevádzky v Spišskej Novej Vsi, Levoči a Krompachoch, v ktorých pracuje celkovo 280 zamestnancov.
Firma je známa vysokou kvalitou vyrábaných výrobkov, či už s pohľadu používaných materiálov alebo kvality spracovania. Sortiment výrobkov sa neustále dopľňa a rozširuje, aby sa prispôsobil požiadavkám odberateľom a trendom na trhu.

Svedectvom, že sa spoločnosti darí plniť svoje zámery svedčí skutočnosť, že 80% produkcie je vyvážaných na náročné trhy Európskej únie, hlavne do Nemecka.

V súčasnosti sortiment výroby predstavujú:
pracovné odevy - blúzy, nohavice, nohavice s nápsrenkou, kombinézy, dámske a pánske plášte, vesty, kábaty.
Pekárske a kuchárske odevy, zástery, oblečenie pre zdravotníkov, oblečenie pre záchranné služby opatrené reflexnými materiálmi.

Na výrobu odevov sa používajú rôzne materiály ( 100% bavlna, alebo zmesové materiály ), rôznych farieb a pevnosti. Tieto materiály zabezpečujú minimálnu zrážanlivosť a pevnosť.

V prípade požiadavky dodávame výrobky i so špeciálnymi úpravami, ako sú ohňovzdorné(PROBAN), vodoodpudivé, kyselinovzdorné, atď.

 O NÁS | SERVIS | PRODUKTY REFERENCIE I MAPA | KONTAKT
                                                     
designed by © 2003 MW - Michal Vaško